Erekmt2 Private Serverları Forum Sayfası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erekmt2 Private Serverları Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

evvela herkesin ramazanı kutlu olsun admini bi bakın oyun için bir kaç önerim var benim de

YazarMesaj
poyraz111

poyraz111

evvela herkesin ramazanı kutlu olsun admini bi bakın oyun için bir kaç önerim var benim de Empty
MesajKonu: evvela herkesin ramazanı kutlu olsun admini bi bakın oyun için bir kaç önerim var benim de   evvela herkesin ramazanı kutlu olsun admini bi bakın oyun için bir kaç önerim var benim de EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 12:05 am

____evvela başta olduğu gibi + basmada item kalk sın
____birde oyundan çok atıyo sıkın tı var
____birde şü xp yüzüğü satıcı da satılsın
____birde size veya genel pm attığımız zaman hiç oralı olun muyo cevap verilmiyo bişileri öğrenmek için biri lerine bişi soralım diye birini görevlen dirin
____mesela evens nedir 93 lvlim ama bilmiyom
____ejderler nerde bilmiyom kime soru yom cevap yok
____ buz zindanının 2 kata nasıl çıkılır
ben den bukadar ___HAYIRLI RAMAZANLAR__ lol! lol! lol! lol! lol! lol!
poyraz111

poyraz111

evvela herkesin ramazanı kutlu olsun admini bi bakın oyun için bir kaç önerim var benim de Empty
MesajKonu: ya allah aşlına bicevap   evvela herkesin ramazanı kutlu olsun admini bi bakın oyun için bir kaç önerim var benim de EmptyPtsi Ağus. 23, 2010 5:17 am

vallah sıkıldım bu işten ya bicevap verin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nerde şu ejderler alooooooooooooooooooooooooo
kimse yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

evvela herkesin ramazanı kutlu olsun admini bi bakın oyun için bir kaç önerim var benim de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AdMiN bakarsan sevinirim Benim için önemli
» RescueDawn 4x Hilesi Daha İyi Bir Oyun İcin Cezalandırın.[Adam Acıkca İtiraf Ediyor]
» sizce bu ramazani nasil gecircez 40 derece hava :S
» İLK FIKRA BENDEN OLSUN
» ADMİN BENİM SAVAŞŞI KRALİYETİM VAR ONU SURA KRALİYETİNE NASIL ÇEVİRİCEMMMM