Erekmt2 Private Serverları Forum Sayfası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erekmt2 Private Serverları Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YaqMurDamLa banned pls

+2
ISuraI
irmankuzu02
6 posters
YazarMesaj
irmankuzu02

irmankuzu02

YaqMurDamLa banned pls  Empty
MesajKonu: YaqMurDamLa banned pls    YaqMurDamLa banned pls  EmptySalı Ağus. 10, 2010 6:22 pm

http://www.hizliupload.com/viewer.php?id=7882170806_170852.jpg
resimdede görüldüğü gibi YaqMurDamLa isimli kullanıcının pk yazdıgı açık şekilde belli oluyor serbeste aldıgım halde saldıramıyorum çünki pk yazmış pk yazmak türk serverinde sınırsız ban sebebi bundan dolayı YaqMurDamLa ya ban atılmasını talep ediyorum ... !
ISuraI

MesajKonu: Geri: YaqMurDamLa banned pls    YaqMurDamLa banned pls  EmptySalı Ağus. 10, 2010 7:24 pm

sen sanki yumurtadan cikmis ak kasiksin her gun serbeste alion ya pk ban sebebi olmamali herqun en az 5 kisi qordum pk yazan
irmankuzu02

irmankuzu02

MesajKonu: Geri: YaqMurDamLa banned pls    YaqMurDamLa banned pls  EmptySalı Ağus. 10, 2010 7:57 pm

pk yazan bu arkadasımız sınırsız ıp banned cezası almıstır oyuna 250 tl yatırmış yazık oldu Very Happy:D:D
DuMaN

MesajKonu: Geri: YaqMurDamLa banned pls    YaqMurDamLa banned pls  EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 7:31 am

arakdaşım sende pk manyasın heralde insanları banlatmakdan zevkmi aliiosun
Eralp

Eralp

MesajKonu: Geri: YaqMurDamLa banned pls    YaqMurDamLa banned pls  EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 9:25 am

en iyisini yapıyorsun irmankuzu ARtık pk yazanlar Küfür edenleR ban YEsin Okdr foruma koyuyoruzz.... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
CaN16

MesajKonu: Geri: YaqMurDamLa banned pls    YaqMurDamLa banned pls  EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 8:28 pm

ben bi oyuna 250 tl hayatta yatırmam...
ISuraI

MesajKonu: Geri: YaqMurDamLa banned pls    YaqMurDamLa banned pls  EmptyCuma Ağus. 13, 2010 10:13 am

irmankuzu02 adam banlandi 250 tl yatirdi die sevinion bi gün seninde yanlisini yakalarlar o zaman sende qorursun ama irmankuzu02 onlarda senin arkandan güler ban yedi falan die ayni senin yaptigin qibi eralp haklısın en iyisin yapio dimi ban yiyenlerin arkasindan qülüo bi kendini onun yerine koyun ban yiyenin nabardi düsünün ona qore konusun
CaN

MesajKonu: Geri: YaqMurDamLa banned pls    YaqMurDamLa banned pls  EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 11:54 pm

pk yazmak ban sebebidir ancak ben pk yazan herkezin haklı oldugunu düşünüyorum bu vatandas bunu kasıtlı yapmıs takip etmiş yakalamıs ben pk yazanların deil hile acanların ban alamsından yanayım bu vatandasa gelince yapdıgı iyi birşeymiş gibi övünüyor cocuk ruhlu hırsatcı insan pk yazmıskı senin gibi kendini bilemzler saldırmasin diye nerden anladın pk yazdıgını serbese alıp dalmak icin dimi ama sana bişi söylimmi senin gibi on tanesi serbese alsa gene kesemezdi onu buna emin ol. Utanç verici zaferinle övün welet..
ISuraI

MesajKonu: Geri: YaqMurDamLa banned pls    YaqMurDamLa banned pls  EmptySalı Ağus. 17, 2010 7:46 am

senin serbeste alman pk yazmakdan daha kotu bise amac ne adami yatirip eziq demek amac o saden

YaqMurDamLa banned pls
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ToFunN ..Pk Yazmış Banned Please ... !!!
» FaTaLe Kfrr Banned
» ßeRKaGo Küfür Etti Banned Pls
» pk yazmış banned cezası alması gerekiyor... !
» HİLEYLE KULEDE SLOT SAKLIYOR asiPEHLiVAN banned pls :)