Erekmt2 Private Serverları Forum Sayfası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erekmt2 Private Serverları Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

[TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!

5 posters
YazarMesaj
AlemdaqLee

AlemdaqLee

[TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  Empty
MesajKonu: Geri: [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!    [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 8:41 am

Kardes evet bu konuda sana %100 destek veriyorum.Benim kardesim ben tatildeydeyken 4x indirip benim karakterimde kullanmıs.Sonra bütün serwerden özür dilemiştim.Ama nafile banı yemişim. Sad
CaN16

MesajKonu: Geri: [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!    [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 11:06 am

Banın Acıldımı Peki ????
AlemdaqLee

AlemdaqLee

MesajKonu: Geri: [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!    [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 2:38 pm

Hayır açılmadı!!! Sad
CaN

MesajKonu: Geri: [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!    [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  EmptyPaz Ağus. 15, 2010 1:11 pm

Haksız yere kimse banlanmaz ban almışsanız vardır bir sebebi ve banlanan carın acılması söz konusu olamaz. Bir dahakine uslu bir çocuk olursanız belkide şirinleri bile görebilirsiniz =) Laughing
CaN16

MesajKonu: Geri: [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!    [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  EmptyPaz Ağus. 15, 2010 4:23 pm

CaN HArbi sinirime gidion cok bilmislik yapma ban yediğin zaman sende yalwarırsın merak etme sen kendini dusun baskalarını dusunme
CaN

MesajKonu: Geri: [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!    [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  EmptyPaz Ağus. 15, 2010 5:19 pm

Seni bana ve aileme küfür etign için ben banlatdırdım utan madan adıma benzer üyelik aldın admin ve tl kral ı yanıltmaya kalkdin buda yetemzmiş gibi bana ban alınca görrüm seni diyorsun varsa hilem küfürüm al banlat hakettim derim susarım yok ama bunu ıspatlayamıorsun Sus !! Uslu bie çocuk ol şirinleri gör Smile
CaN16

MesajKonu: Geri: [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!    [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  EmptyPtsi Ağus. 16, 2010 8:51 am

Tmm Abisi Sus Banlanınca Gorusuruz...
Heinta

MesajKonu: Wirales Oku   [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  EmptySalı Ağus. 17, 2010 3:20 am

Seni banlatan kısı benım.. Benı tanıdınmı Heinta, O gun bana cektırdın, sana ıyı ! oldu emeklerden bahsetme bana.. Hıleyle Yapılan emekler Her zaman Yok olmaya Mahkumdur !

4x ci Wiralese Sevgilerimle Heinta...
ISuraI

MesajKonu: Geri: [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!    [TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!  EmptySalı Ağus. 17, 2010 8:05 am

qiden car qidmistir bence

[TL]KRAL LÜTFEN İÇERİ GİR !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YHA Gm Lütfen içeri anaya bacıya küfür eediyor yaa
» Aşk ne demek mi ? Gir içeri :))))
» Sw2 arkadasca İceri Gir!
» ADMIN ICERI GIR
» sen en iyi gm sin [TL]KRAL