Erekmt2 Private Serverları Forum Sayfası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erekmt2 Private Serverları Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

adminim uyardiginiz icin tsk ederim

2 posters
YazarMesaj
gorkem12

adminim uyardiginiz icin tsk ederim Empty
MesajKonu: adminim uyardiginiz icin tsk ederim   adminim uyardiginiz icin tsk ederim EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 1:19 am

saygilar admin bey yarin dogum gunumdur hayiirli dileklerinizi iletirseniz memnun olurum
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: adminim uyardiginiz icin tsk ederim   adminim uyardiginiz icin tsk ederim EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 1:23 am

Doğum gününüz kutlu olsun. Sevdiklerinizle birlikte nice nice yeni ve hayırlı yaşlarınız olsun. Yolunuz bahtınız açık olsun. Hep güzel ve iyi insanlar yanınızda dursun.
http://erekmt2.hareketforum.com
gorkem12

MesajKonu: Geri: adminim uyardiginiz icin tsk ederim   adminim uyardiginiz icin tsk ederim EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 1:25 am

sagolun admin bey tskler sizin dogum gununz ne zmn acaba mrk ettim admin bey
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: adminim uyardiginiz icin tsk ederim   adminim uyardiginiz icin tsk ederim EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 1:26 am

şubat
gorkem12

MesajKonu: Geri: adminim uyardiginiz icin tsk ederim   adminim uyardiginiz icin tsk ederim EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 1:29 am

tmm admin bey sizi fazla yormim siteyi kontrol edin siz ama moderator mesajinizida mrk ediyorum evet derseniz sevinrim admin bey bana dogum gunu hediyesi gibi olurm tskler ve saygilar
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: adminim uyardiginiz icin tsk ederim   adminim uyardiginiz icin tsk ederim EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 3:23 am

görkem12 nickli üye, hakanyusuf, lordonur95 nickli üyelikleri banlanmış olmasına rağmen yeniden üyelik aldığı tespit edilmiş ve forumun genel düzeni açısından IP adresi tarafımdan engellenmiştir. Birden çok üyeliği olan arkadaşlarımdan konuya hassasiyetle yaklaşmalarını ve bu tarz yaklaımlardan kaçınmalarını rica ediyorum...

adminim uyardiginiz icin tsk ederim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» slm yardım edin sayın admınim
» Işıkları açmadığın için memnunmusun :|
» AdMiN bakarsan sevinirim Benim için önemli
» RescueDawn 4x Hilesi Daha İyi Bir Oyun İcin Cezalandırın.[Adam Acıkca İtiraf Ediyor]
» evvela herkesin ramazanı kutlu olsun admini bi bakın oyun için bir kaç önerim var benim de